Zahradní dřevěné relaxační křeslo SCANDI ze sibiřského modřínu

X Scandi - odstín Teak
X Scandi - odstín Teak
X Scandi - odstín Ořech
X Image
X Image
X Image
X Scandi - bez povrchové úpravy
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

Elegantní relaxační skládací křeslo SCANDI je vyrobené z masivu sibiřského modřínu, který je díky vysokému obsahu pryskyřic extrémně odolný vůči hnilobě.Sibiřský modřín nelze srovnávat s modřínem evropským. Název je stejný ale vlastnost se liší. Kvalita sibiřského modřínu převyšuje téměř ve všech ohledech kvalitu dubu (mrazuvzdornost, odolnost vůči vodě, biologickou odolnost, životnost). Sibiřský modřín je tvrdé, poměrně pružné a velmi trvanlivé dřevo.  Díky vysoké hustotě, velkému obsahu pryskyřice a specifickému složení dehtů se sibiřský modřín nachází nejenom na prvním místě v odolnosti vůči zahnívání. V porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí je dvojnásobně rezistentní.

Křeslo lze jednoduše složit a skladovat bez velkých nároku na prostor. Konstrukce křesla je unikátní v  tom, že místo kovového spojovacího materiálů je použité pouze jutové lano. Křeslo je ideální pro používání jak venku tak ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, zahradě a také v saunových odpočívárnách.

Křeslo je standardně dodávané buď bez povrchové úpravy (dřevo dostane časem stříbrnou patinu) anebo ošetřené kvalitním olejem na zahradní nábytek Remmers. Jsme ale schopni zhotovit různé varianty povrchové úpravy dle přání a představ zákazníka.

Ke křeslu lze dokoupit praktický podhlavník.

Specifikace:

Rozměry: 102(v) x 60(š) x 70(h)

Hmotnost: 12 kg

Odstíny: bez povrchové úpravy, bezbarvý olej, Teak, Modřín, Ořech

Cena bez povrchové úpravy: 2.490,-

Cena s Remmers: 2.690,-

Podhlavník: 290,- 

 

 

 Pozn. V případě objednání více ks anebo dodávky na Slovensko se dopravné řeší individuálně.

Cena 2 490 Kč