Zahradní dřevěná sada ze sibřiského modřínu SCANDI - Home Decor Bohu

Zahradní dřevěná sada ze sibřiského modřínu SCANDI

X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

Elegantní sestava zahradního nábytku na terasu či k bazénu. Vyrobeno ze sibiřského modřínu silného 24 mm. Sibiřský modřín nelze srovnávat s modřínem evropským. Název je stejný ale vlastnost se liší. Kvalita sibiřského modřínu převyšuje téměř ve vśech ohledech kvalitu dubu(mrazuvzdornost, odolnost vůči vodě, biologickou odolnost, životnost). Sibiřský modřín je tvrdé, poměrně pružné a velmi trvanlivé dřevo.  Díky vysoké hustotě, velkému obsahu pryskyřice a specifickému složení dehtů se sibiřský modřín nachází nejenom na prvním místě v odolnosti vůči zahnívání. V porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí je dvojnásobně rezistentní.

Zahradní sestava je složena ze 2 elegantních křesel a stolku.  Zobrazené sestava je pouze doporučená. Jednotlivé kusy nábytku lze koupit i samostatně v libovolné kombinaci.

Křeslo lze jednoduše složit a skladovat bez velkých nároku na prostor. Konstrukce křesla je unikátní v  tom, že místo kovového spojovacího materiálů je použité pouze jutové lano. Křeslo je ideální pro používání jak venku tak ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, zahradě a také v saunových odpočívárnách.

Rozměry: 102(v) x 60(š) x 70(h)

Povrchová úprava: olej Osmo


Stolek

Stolek vyrobený z masivu sibiřského modřínu, který je v porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí dvojnásobně rezistentní.Konstrukce stolku je unikátní v  tom, že místo kovového spojovacího materiálů je použité pouze jutové lano

Rozměry: (v)42cm x (h)49cm x (š)49cm

 

Povrchová úprava: olej Osmo

Cena 11 600 Kč